Co o nás říkají naši klienti...

Do svých 35 let jsem si držel váhu kolem 78 kg (při výšce 182 cm). Nezáleželo na tom co a kdy jsem jedl. Pak postupně s lety začali kila přibývat, až jsem překročil hranici 100 kg. Vždy po zimě se mi podařilo shodit pár kilo, ale moje váha se pohybovala kolem 92-95 kg. Až z ničehož nic letos (2020) ve věku 58 let se mi nepovedlo dostat pod 99 kg. Nikdy jsem nezkoušel žádné diety. Pouze jsem omezil mlsání, stanovil jsem si šestou hodinu večerní jako nejpozdnější hodinu pro jídlo dne a k tomu trochu pohybu na kole a bylo to. Jelikož mi tento systém přestal fungovat, začal jsem přemýšlet co s tím. Po internetovém průzkumu jsem NUTRIADAPT vyhodnotil jako něco, co by mohlo fungovat. To co jsem od nich četl mi dávalo smysl. Vždy mi bylo jasné, že jde hlavně o příjem a výdej energie. Paní Jelínková z poradny v Berouně mi vše vysvětlila a mne to dávalo pořád větší smysl. Nyní bylo potřeba udělat rozhodnutí. Já jsem se rozhodl plně důvěřovat paní Jelínkové a doslova do puntíku dodržovat všechna její doporučení včetně omezení jakéhokoli alkoholu na „0“. Ano je to na první pohled divné, když si k večernímu doutníku dávám šálek šípkového čaje, ale mne tu už ani nepřijde. Také jím Segedín místo s knedlíkem s Quinoou a to jsem před 5 měsíci ani netušil že Quinoa existuje. Hlavní ale je, že kila letí dolů. Po čtyřech měsících jsme se s paní Jelínkovou shodli, že víc hubnout nepotřebuji. Ráno jsem na váze vídal 78 kg a v zrcadle jsem si připadal jako anorektik. Kolegové v práci začali vyzvídat co se děje. Převládal názor, že jsem nemocen a proto tak vypadám. Nyní vážím kolem 80 kg a to je to co chci. Věřím, že po období stabilizace budu mít tuto problematiku nadobro vyřešenou. To že cesta „NUTRIADAPT“ je správná cesta mi potvrzuje fakt, že spolu se mnou změnila své stravovací návyky i moje manželka a má to u ní také kýžený efekt. Zhubla o 9 kg a to jenom na základě mých zkušeností, které ona využívá.
Štefan Duník, 58 let
Již dva roky jsem se pokoušela dostat na váhu, kterou jsem měla před porodem dětí, tedy shodit 8 kg. Zkoušela jsem různé způsoby, jak té cílové váhy docílit - omezit sladké, omezit večerní jídlo, věnovat více dní v týdnu sportu. Bohužel nic nezabíralo. Stále jsem ale nevěděla, jak na tom moje tělo je. Jak se cítí, v čem musím udělat změnu, abych se cítila dobře? Správný směr mi ukázala až specialistka z Nutriadaptu, která mi díky provedené diagnostice otevřela oči a já zjistila, co je pro mě a moje tělo to pravé. Nikdo jiný vás nemůže přesvědčit, abyste udělali ve svém jídelníčku změny, jen Vy sami, pokud opravdu CHCETE něco změnit. Nevěřila jsem své vůli a hlavě, že to zvládnou. Je potřeba si některé jídelní návyky opravdu přenastavit, ale přitom neochuzovat své tělo o důležitý pocit zdravého zasycení. Začátek nebyl jednoduchý. Musíte tomu věnovat čas (příprava a vážení porcí) a zatnout na zuby. Důležitá je i kopa sebepřekonání. Ale trpělivost přináší ovoce. Ukázalo se, že i zde platí motto: "cesta může být cíl". Vpustila jsem si díky doporučením z Nutriadaptu do života nový stravovací návyk, který se snažím v sobě upevňovat. Touto zvolenou cestou mám zájem jít dál, neboť si chci udržet nejen svou vysněnou váhu 65 kg, ale také skvělé naladění, které se díky zdravějšímu stravování dostavilo jako vedlejší efekt změn v těle. Nutriadapt budu sledovat i nadále, neboť chci pořád zkoušet nové zdravé recepty a úpravy jídel. Není to dieta, je to životní cesta ke zdraví.
Eva Holakovská, 37 let
Jsem velmi spokojená s přístupem výživové poradkyně i slečny asistentky. Do poradny docházím už 9 měsíců a výsledky se dostavují. Určitě mohu doporučit. 👍
Jitka Peřestá, 45 let
Vřele doporučuji Nutriadapt Beroun všem, co mají problémy zhubnout. Navštěvuji ho již několik měsíců a i přes veškeré mé zdravotní problémy, které mi ztěžují pohyb, se mi podařilo díky Nutriadaptu a báječnému a vstřícnému kolektivu zhubnout již 7 kilo, což je pro mě veliký úspěch. 🙂 Za to moc děkuji.
Hana Omastová, 47 let

OBJEDNEJTE SE NA ÚVODNÍ KONZULTACI

ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 200 KČ

(BĚŽNÁ CENA 750 KČ)

Je to jednodušší, než si myslíte

1. Vyplňte  a odešlete formulář.
2. Zavoláme vám a domluvíme termín konzultace
3. Potkáme se u nás a probereme vše důležité

načítá se objednávkový formulář