Milujeme svoji práci

Začněte žít šťastně v novém těle. Ať už potřebujete zhubnout nebo přibrat, ke každému z vás budeme přistupovat individuálně a věnujeme vám čas, který naplníme konkrétními radami, důkladnou péčí i psychickou podporou. Poradna je nejen o kilogramech a váze, ale také o osobním jídelníčku a propracovaném systému kontrol. A to vše vám na míru.

V naší poradně vás naučíme lépe jíst, pomůžeme vám optimalizovat hmotnost i řešit zdravotní obtíže. Zároveň zapracujeme na vylepšení vaší kondice a upevnění vašeho zdraví. Najdeme řešení pro každého klienta včetně dětí, celiaků a diabetiků.

Andrea Pristašová

Zajímám se o zdravou výživu a preferuji zdravý životní styl s tím spojený. Snažím se o sebe pečovat jak po fyzické, tak i psychické stránce, protože teprve v případě, kdy je nastolena vnitřní pohoda, daří se i všemu ostatnímu. Jsem ráda, že jsem se stala součástí NUTRIADAPTu, který mi v tomto směru napomáhá.

Práce s lidmi , kteří se snaží změnit svůj životní styl a učí se objevovat zdravou výživu je pro mě ta pravá. Přeji si být klientům oporou a povzbuzovat je na jejich cestě k vytouženému cíli.

Andrea Pristašová - výživový poradce beroun

Andrea Jelínková

Zdravému životnímu stylu a stravování se věnuju víc než 7 let. Na vlastní kůži jsem si ověřila, jak moc jídlo a životní styl ovlivňuje kvalitu našich životů. Ten můj je díky skutečným potravinám, pohybu, spánku a odpočinku bohatší o 2 krásné a zdravé děti.

Svoji profesní dráhu jsem spojila se značkou NUTRIADAPT, protože ráda pracuji s těmi nejlepšími. Způsob práce a individuální přístup ke každému klientovi s podporou vědecko-lékařské rady je přesně to, co jsem hledala. 

Ráda pomáhám všem, kteří chtějí zlepšit své zdraví, stravovací a životní návyky, zhubnout nebo přibrat. A samozřejmě maminkám s dětmi a ženám, které touží otěhotnět.

Když vidím, jak se mění životy klientů, jak mají víc energie a radosti, přináší mi to radost a chuť do další práce a vzdělávání.

Andrea Jelínková - výživový poradce beroun

Marta Jabůrková

O zdravý životní styl se zajímám už od studentských let. Uplatňuji ho ve svém životě a trpělivě ho podsouvám i své rodině. 

Vždy mě velmi motivovalo a těšilo, když jsem mohla "svého člověka" podpořit, posunout dál a přispět podporou či radou k jeho úspěchu. Každá klientka či klient jsou pro mne velkou inspirací. Vážím si jejich rozhodnutí udělat v životě změnu a věnovat péči svému tělu a zdraví. Ke každému přistupuji šetrně a s cílem trvalé pozitivní změny.

Velmi mne těší, že se v profesi mohu realizovat jako výživová specialistka ve společnosti Nutriadapt, jejíž systém a poradenství považuji za nejpropracovanější výživové poradenství v ČR.

Změna váhy, jídelníčku a způsobu života klientů u nás v Nuriadapt není postavena na krátkodobém efektu a využívání instatntních či jiných podobných přípravků, ale na vedení k zdravému životnímu stylu. Jedině to je dlouhodobě udržitelná cesta k zdravému a radostnému životu.

Přijďte k nám

OBJEDNEJTE SE NA ÚVODNÍ KONZULTACI

ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 200 KČ

(BĚŽNÁ CENA 750 KČ)

Je to jednodušší, než si myslíte

1. Vyplňte  a odešlete formulář.
2. Zavoláme vám a domluvíme termín konzultace
3. Potkáme se u nás a probereme vše důležité

načítá se objednávkový formulář